Opinie klientów

Wioletta i Marcin

Wioletta i Marcin

Fantastyczny fotograf i cudowne zdjęcia! Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie chwytając niezwykłe momenty. Album jest piękny, zachwycił nie tylko nas ale każdego kto miał przyjemność go obejrzeć - mnóstwo w nim szczegółów i uwiecznionych zarówno ważnych jak i tych śmiesznych/radosnych momentów! Polecamy wszystkim Piotra jako fotografa, dzięki niemu mamy pamiątkę ślubną, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem.Krystyna i Krzysztof

Krystyna i Krzysztof

Każdy profesjonalny artysta, który potrafi pracować z modelem to prawdziwy mistrz w swoim fachu, a praca z Piotrem to był czas zapełniony fascynacją, podziwem i odkrywaniem swojego piękna za pomocą fotografii. Powstały zdjęcia godne prawdziwego artysty, a chwile spędzone z Piotrem nie można nazwać pracą tylko czystą przyjemnością! Natalia i Maciej

Natalia i Maciej

Dzień Ślubu dla wszystkich par to jeden z najważniejszych momentów w życiu.
Niestety chwile są ulotne, pamięć zawodna dlatego warto te wydarzenia zapisać.... Ich obrazem mogą być zdjęcia. To ważne by oddawały emocje i klimat tych chwil, a oglądając je wracały wspomnienia. Przy wyborze fotografa nie mieliśmy żadnych wątpliwości, wiedzieliśmy że osobą która sprosta naszym oczekiwaniom będzie Piotr . Jest on profesjonalistą, temu co robi oddaje się w 100%. Nie ma wątpliwości że jest to jego pasja,a fotografowanie sprawia mu wielką radość - co w efekcie końcowym widać na każdym wykonanym przez niego zdjęciu .Zarówno w trakcie ceremonii, wesela jak i sesji plenerowej Piotr starał się uchwycić najlepsze momenty, które w przyszłości przypominać będą "Nasz Dzień". Piotr starał się połączyć naszą wizję wraz ze swoimi pomysłami i stworzyć z tego obraz pięknych wydarzeń, dba o detale zdjęć by w ogólnym odbiorze kompozycja była spójna i estetyczna. Współpraca z Nim jest bardzo przyjemna, jest osobą ciepłą i otwartą, wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie udzielając rad i wskazówek.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za czas nam poświęcony a przede wszystkim efekt końcowy -zdjęcia które zachwycają i wzruszają. Natalia i Maciej Ania i Piotr

Ania i Piotr

Współpraca z Piotrem była czystą przyjemnością. Dzięki niemu możemy powracać do jednego z najważniejszych momentów w naszym życiu i na nowo je przeżywać. Dyskrecja, profesjonalizm, świetne pomysły przyniosły efekt, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Dziękujemy bardzo za cudowną pamiątkę, a Państwu serdecznie polecamy współpracę z Piotrem.Aneta i Marcel

Aneta i Marcel

Bardzo podobaja nam sie zdjęcia, które starannie i ze smakiem wybrałeś,oddają one nastrój oraz atmosferę jaką stworzyłeś. Trzeba podkreślić, że Twoj profesjonalizm i zaangażowanie jakie wlożyłeś daje powalający efekt końcowy, Twoja pasja jest wyczuwalna od pierwszego kontaktu z Tobą.
Polecam wszystkim Piotra w ten wyjątkowy dzień.Daria i Robert

Daria i Robert

Ten dzień dla nas był wyjątkowy, ale dzięki Tobie Piotrze, oddał chwile przez niepowtarzalną atmosferę. Możemy powiedzieć, że dzięki Twojemu profesjonalizmowi mamy wspaniałą pamiątkę, zdjęcia są cudowne.
Polecamy Piotra jest świetny w swoim fachu.Tomek i Ewa

Tomek i Ewa

Z Piotrem mieliśmy przyjemność współpracować w czasie naszej sesji ślubnej. Myślę, że możemy z cala odpowiedzialnością polecić tego fotografa, jego zdjęcia są świetne, widać na niech emocje i najpiękniejsze uczucia.
Dziękujemy bardzo za wszystkoAgnieszka

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Piotrem, to po prostu świetny fotograf, ustawia, wybiera ciekawe miejsca, inspiruje pomysłami.
Piotr jest sympatyczny, ma fajne poczucie humoru, potrafi rozluźnić atmosferę, jest otwarty na dyskusję i dla dobrego ujęcia jest w stanie wiele poświęcić, jest jak dla mnie tylko miłym dodatkiem do tych świetnych zdjęć. Polecam Piotra jako fotografa-osobę która uchwyci jak nikt inny jedyne w swoim rodzaju momenty. Dziękuję!